| AndreeaRbk a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am un motan de 7 luni care e plecat de aproape o saptamana de acasa. De obicei era obisnuit sa plece pe afara, dar niciodata nu a stat atat de mult timp. Sunt foarte trista si as avea nevoie de niste sfaturi, va rog. Nu stiu daca se mai intoarce sau nu.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Andreea, in perioada asta, o saptamana nu e mult, e plecat dupa pisici, cand se considera multumit e foarte probabil ca se va intoarce.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a dus dupa "fete", pisicute...
Poate a ramas la noua familie. Dar daca "se cearta", poate va veni inapoi in cateva zile.

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Ia-ti altul'

| ijeffreyx a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Nu poți înlocui pur și simplu un animaluț...

| DariaMaster a răspuns:

Buna, sincer, o prietena de a mea a pierdut motanul si nu l-a mai gasit asa ca nu l-a mai cautat. Lumea asta e mare si sigur nu il vei mai gasi. Cine stie ce accidente i se putea intampla... Imi pare rau, dar, trecutul e trecut