| gianinutza007 a întrebat:

Motanelul meu n-a mai venit acasa de azi-dimineata cand a iesit afarasadsi n-a aparut pana la ora asta. A mai stat el plecat si o saptamana jumate si s-a intors. Dar acum nu stiu, o fi patit ceva? S'o mai intoarce?crying(

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Nu-ti face griji sunt sanse sa se intoarca caci la tine gaseste si afectiune si mancare si un loc de dormit o sa se intoarce elwinking

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

S-a dus si el la nunta! Probabil tine nunta trei zile ca si in poveste! Se intoarce sigur fiindca pisicile sunt foarte atasate de locuinta (mai putin de stapan).

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da sigur se intoarce al meu mereu dispare (unul dintre ei ) celalalt sta mereu ep treptele casei fi sigura ca se intoarce poate a mers la vanat soareci toti fac asa a profitat ca l-ai lasat afara si a mer sa vaneze sau sa cocheteze cu pisicutzele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu e perioada de imperechere a pisicilor.Motanelul meu a fugit cu pisica vecinei de la blocul de vis-a-vis timp de 3 zile. apoi s-au intors acasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shper ca dah:X:*motaneluuh taau sexgzomansmug:X:X:X:Xicjj