| AndreiGrigore a întrebat:

Am un proiect la engleza:trebuie sa fac un proiect despre o mancare mai speciala sau o bautura, trebuie sa spun mai multe despre ele, si nu imi vine nimic in minte.O idee? Numai alimentul nu proiectul.

Răspuns Câştigător
| CristalHeart a răspuns:

Hm thinking
Cand ma gandesc la mancare speciala ma gandesc la o bucatarie straina :
Ceva cum ar fi :Curry(bucataria indiana) P.sbig grinoar scrie despre el nu-l incercalaughing
-Sufleu(asta e din Franta parca)Hai ca`s gospodina, n`am ce zice.
Sper ca ti-am dat niste idei totusi.

| AndreiGrigore explică (pentru CristalHeart):

Ms si deei si tie, idei bune!

7 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Buna! TPU nu este de facut teme.
O seara buna.

| AndreiGrigore explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Buna! nu am cerut proiectul.Am cerut o singura idee.Un cuvant.

| mara11654 a răspuns:

Vorbeste despre ceaiul cu lapte care il beau ei

| nicolicipici a răspuns:

Da! asemanatoare am avut si eu fa pe o foaie mare, daca te lasa profa/profu eu am facut pe caiet de exemplu scrii ce iti place tie cel mai mult! sau ce nu-ti place tie?! nu stiu ti-am dat o idee... funda? :O3

| deea1990 a răspuns:

Pai,sushi,care e o mancare speciala a japonezilor, fructe de mare(caracatita..etc),branza aia veche a francezilor,stii,o tin la putrezit multi ani si o mananca dupa,cu cat e mai putrezita cu atat e mai buna, ehh, scarbos laughing, pizza, cum a aparut ea pentru prima oara. si cam atat stiu big grin

| 66666666666666611111 a răspuns:

Simplu nu-l mai face