| Miruna_Miru_1972 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-i fac o surpriza mamei mele cu o prajitura dar sunt copil si nu prea gasesc retete simpl si gustoase pe care sa o pot face..Am nevoie urgent...

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum esti copil daca scrie ca esti nascută in 1972, ce copil esti? copil bătrîn?laughing

| Miruna_Miru_1972 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Alfel nu ma puteam inscrie pe sit!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Miruna_Miru_1972):

Si ce varsta ai totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piscota e cea mai simpla prajitura. Pe net sunt o groaza, piscota cu visine, cu nuca, cu ciocolata, etc., vezi tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau daca nu te descurci cu piscota, cauti pe net asa : prajitura la rece, reteta simpla.