| Emmma5566 a întrebat:

As vrea sa pregatesc ceva de post dar sa fie simplu. As vrea sa gatesc cu o fetita ma mai mica. Ce imi recomandati sa pregatesc? Va rog am nevoie repede

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, puteţi să preparaţi un smoothie din fructe, paste, clătite sau piureuri cum ar fi guacamole sau humus. happy

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Clatitele cu ou si lapte sunt de post? Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iote):

Copilul nu trebuie să ţină post, el poate să mănânce orice vrea pentru că trebuie să crească. Şi apropo, în întrebarea ei nu e specificat dacă vrea să facă mâncare de post sau nu aşa că, nu te lua de mine.

| Emmma5566 explică (pentru anonim_4396):

Eu postesc. El nu. dar voiam sa mananc si eu impreuna cu ea

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am refereit la ce mananca un copil, ci la faptul ca tu nu cunosti alimentele.
"Şi apropo, în întrebarea ei nu e specificat dacă vrea să facă mâncare de post sau nu". Atunci, asta ce inseamna: "As vrea sa pregatesc ceva de post". Voi chiar nu intelegeti ce cititi?

| nastaseelenacristina a răspuns:

Bruschete cu rosii busuioc si usturoi