| Crisan_Tonia_1997 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb cum sa iti faci un sandwici delicios?
Dau Funda cel mai bun raspus?

4 răspunsuri:
| liviubat a răspuns:

Uite: amesteci branza philadelphia cu capere tocate marunt, iar pe asta o ungi pe paine, peste care pui somon fume. este sandwich-ul meu preferat si se face foarte usor. incearac si croque monsieur care la fel e bun (gasesti reteta pe internet)

| Demonull a răspuns:

Prefer,pieptul de pui gratar sau facut snitel cu 2 felii de cascaval (nu mizeria aia de branza topita care e facuta din toate scursurile) masline fara samburi taiate pe jumate castraveti, rosii.

| Macabre a răspuns:

Buna,pai cu :
-rosii
-o foaie de salata verde
-castravete
-cascaval
-salam/sunca
-ketchup( nu e obligatoriu )
-masline
-branza
-unt
Bafta, si pofta buna!