| Ovidiutzul19 a întrebat:

As vrea va rog frumos sa va intreb ce inseamna sa scrii topul preferintelor tale muzicale? Primeste funda cel care imi da un raspus explicit si de inteles.Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Adica sa scrii (sa alegi, sa te hotarasti) primele 10 sau 20 sau 100 etc de melodii care iti plac tie cel mai mult, locul 1 detine melodia care iti place cel mai mult dintre toate cate exista si le-ai auzit!

| Ovidiutzul19 explică (pentru RoyDupuis):

Ms mult.

| Nucreeed a răspuns (pentru Ovidiutzul19):

Cat de greu era sa-ti dai seama singur? Cati ani ai?

| Ovidiutzul19 explică (pentru Nucreeed):

Trebuie sa scriu topul preferintelor mele muzicale.

4 răspunsuri:
| Ovidiutzul19 explică:

Si eu ma gandeam la acelasi lucru dar voiam sa intre si alti oameni nu eram sigur.Am de scris la romana la tema dar nu stiu de ce o intereseaza chestia asta.