| Anonim123321 a întrebat:

cine imi zice si mie ce trebuie sa mananc cat si cand si in cat timp ma voi ingrasa 5-10 kg am 15ani 1.70 55kg

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

De ce sa te ingrasi, e pacat de tine!

| Anonim123321 explică (pentru Crucified):

Nu e pacat de mine..deoarece sunt prea slab si vreau sa mai iau ceva in greutate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca painea cu unt ( orice ai manca pune unt, unul gras ). De dimineata mananca maine cu unt cu mezeluri, rosii, castraveti, ou fiert sau in ulei. Doua fripturi la pranz cu cartofi pai, aceiasi paine. Rontaie pufuleti, seminte de floarea soarelui sau dovleac, alune, o prajitura, un pahar de bere, iaurt, fructe. Seara mananca o mancare de casa si dupa mai ia ceva gustari.

| danyk7 a răspuns:

Maninca multa ciocolata chipsuri si fast-food ..in aproximativ 1 maxim 2 saptamini te vei ingrasa...dar o cantitate mare din produsele care ti le-am dat happy

| GeorgeOprea a răspuns:

Crede-ma eu am 14 ani si 45 kg si este mult mai bine asa decat sa fii gras...e usor sa te ingrasti dar greu sa slabesti + mancarea de la fast-food, cipsurile si ciocolata in exces iti vor distruge organismul in special ficatul....Treaba ta.