| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU :X...eu as vrea sa intru la liceul acel din bucuresti cu profil gastronomic (parca se numea Colegiul Economic Viilor)...stiti ce examene trebuie sa dau? dar mie imi plac si limbile straine (fac engleza de vreo 6 aani si franceza de 4-5) deci pot sa dau undeva la liceul ala si sa fac si gastronomie si limbi straine? fundita+vot:X

1 răspuns:
| Kidda2 a răspuns:

Buna.eu sunt in viilor sh din cate stiu nu se da nici un examen :d