| elly23 a întrebat:

Buna tuturor, peste cateva zile este ziua iubitului meu si vreau sa-i fac un tort(ce original, nu-i asa?big grin). Muncesc mult si nu am timp sa fac blatul, deci il voi cumpara.Intrebarea mea ar fi:cu ce crema sa-l umplu? cum sa-l ornez? nu vreau sa-i fac un tort de domnisoare... daca cineva imi da o idee draguta si simpla sunt si mai fericita! contez pe voi, gospodinelor!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy sunt in magazine diferite creme pentru torturi, asa ca nu e o problema grava, trebuie doar sa cauti creme care va place voua si cu imaginatia mintii tale il poti decora cum vrei tuwinkingcu portocale, kiwi.friscasmugsmugpune-ti imaginatia la treabasi La multi ani iubitului tau...mult succes si zile frumoase alaturi de ellove strucklove struck

| trifescugabriela a răspuns:

Am o idee pentru tine, cauta pe facebook numele : "cofetaria prisi prod piatra neamt" si ai sa gasesti acolo o gramada de imagini si idei! Mult succes!

| Deea_2679 a răspuns:

Cauta in magazine praf pentru crema de tort si nu o sa pierzi mult timp big grin