| YouAndMe95 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mea de nastere si inca nu ma pot decide ce sa scriu pe tort. Sa scriu "Sweet 15" sau "Happy Birthday "? Care idee vi se pare mai draguta?

Răspuns Câştigător
| Anna1000 a răspuns:

Eu zic: Daca ai posibilitatea sa le atasezi pe amandoua pe tort o sa fie frumos, daca nu mai bine Happy Birthday! Daca cumva o sa o postezi pe un site de socializare acel tort doar cu "Sweet 15" nu v-a semna cu un tort de nastere.
P.s. La multi ani! :*

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei se scrie Happy Birthday.Iti spun la multi ani de acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da "La multi ani!" in limba ta materna ce dracu are? trebuie neaparat sa englezim totul?

| YouAndMe95 explică (pentru suntserios):

Poate sunt in Anglia, zic si eu

| suntserios a răspuns (pentru YouAndMe95):

Da nu esti...

| Alexandru0007 a răspuns:

Lasa englezismele astea.scrie in romana.la multi ani.e frumos asa

| zaratu a răspuns:

Sweet 15 e mai frumos

| herbil6 a răspuns:

Sweet 15 ii mai fain apropo daca nu mai comunicma iti spun La multi ani

| xXFaraNumeXx a răspuns:

Happy Birthday si cu inimioare pe langa sau cu ce vrei tu si aprofo LA MULTI ANI big grin