| elenamarian95 a întrebat:

Vreau sa fac placute din ciocolata alba sa scriu cu ele cu marker comestibil pentru tort, ce ciocolata trebuie sa folosesc de menaj, cuvertura sau din aceea normala? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Bună! Pentru astfel de decoruri poți folosi ce fel de ciocolata dorești. Dacă ai nevoie de mai multa, poți folosi de menaj, pentru ca e mai ieftin. Mie nu-mi place gustul ciocolatei de menaj și folosesc normala (Milka, Primola etc) Am pățit când am luat mai ieftina și n-am reușit nici cum sa o topesc laughing

3 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

De menaj.