| RZ_Ryan_1988 a întrebat:

Buna ziua all,am si eu o intrebare,ce sa fac,ce sa fac? Asa sa incep sa spun,imi place enorm de mult o fata, ne am cunoscut prin Facebook, chiar dupa cateva zile din nou an (curent)si problema e ca ea are prieten ba chiar o relatie de 5 ani,imi spune mereu sa nu renunt am la noi ca totul of sa fie bine,fata asta ma zapacit de tot,pe bune,chiar o iubesc nebuneste am avut zile in care nici mancare nu imi trebuia,daca era ea totul era frumos,sunt trecut prin viata dar acum sunt deposit de tot,nu stiu ce sa fac,nu vreau sa renunt la ea pentru ca mereu a fost alaturi de mine cand mi-a fost greu si eu alaturi de ea cand I a fost greu simt ca e ceva intre mine si ea, dar nu stiu cum sa ii spun sa fiu doar eu si ea, nu vreau sa o ranesc, mai pe roman este o iubesc si nu stiu ce sa fac, asa ca HELP......CHEERS ❤

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca fata asta isi cam bate joc de tine, a observat ca te cam are la degetul mic, si te tine ca un fel de rezerva daca se desparte de iubitul ei.
Nu stiu, poate ma insel, dar mie asa imi da impresia. Altfel de ce ar mai fi cu tipul ala?