| untu a întrebat:

Va rog frumos cu seriozitate sa ma ajutati cu o problema: In casa,la baie nu imi curge apa deloc,stecherul de la hidrofor este pus in priza,am sistem hidraulic cu hidrofor(motopompa) in fantana,apa din fantana sint,panoul de control observa ca becul de la buton este aprins (semn ca sint curent la hidrofor,dar nu functioneaza si nu scoate apa din fantana si nu curge apa in casa,la robinet! Care este defectiunea, de la ce poate fi si cum sa remediez situatia asta?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cheama unul care se pricepe pentru ca problema pare grava, s-a ars motorul de aceea nu functioneaza! Bafta!

| alexuc123 a răspuns:

Cheama unul care se pricepe pentru ca problema pare grava, s-a ars motorul de aceea nu functioneaza! Bafta!

| untu explică (pentru alexuc123):

Nu mai copiati raspunsul de mai sus si nu mai comentati aiurea daca nu stiti raspunsul potrivit!

| JakeXDD a răspuns (pentru untu):

Ea are 9 ani, si cica este ''desteapta'', cand nici nu stie prescurtarile corect. -_-