| Gustos.ro a întrebat:

Care e aparatul electrocasnic de care nu v-ati dezlipi in bucatarie?

143 răspunsuri:
| cristi27 a răspuns:

Cred ca acum cu caldurile astea mas lipsi de toate si as manca numai salate, ma lipsesc si de aragaz si de microunde si de mixer., de tot in afara de frigider

| miha_8485 a răspuns:

Expresorul de cafea

| miha_8485 a răspuns:

Expresorul de cafea

| ViVi a răspuns:

Aragazul

| withoutme a răspuns:

Cuptorul, aragAZUL, frigiderul... mixerul...

| cucubauuu a răspuns:

Feliatorul

| angela_7705 a răspuns:

Frigiderul, aragazul, cuptorul cu microunde si mixterul

| poofy a răspuns:

Robotul de bucatarie.

| sorinagt a răspuns:

Mixerul

| florincaseru a răspuns:

Mixerul imi e de mare ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragaz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de spalat vase si masina de spalat rufe, as fi in stare sa traiesc si fara frigider sau alte "roboate"multifunctionale, dar fara masina de spalat vase cred ca as face infarct! la mine este mai rau ca la restaurant, iar despre rufe... jale, in fiecare zi pun cel putin o masina.si va dau eu un pont, daca nu merge mixerul si aveti prin casa o bormasina ii baga. ti prin introducere telul (fara maner evident), merge struna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blenderul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul si robotul de bucatarie dar in aceasta perioada cel mai important e frigiderul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini chopper(mini tocator)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul, mixerul, cuptorul cu microunde ce ne-am face fara ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigider, aragaz, cuptor cu microunde, mixer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul, mixerul (robot), steamer-ul, cuptorul cu microunde, storcatorul de fructe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotul, mixerul, storcatorul de fructe, toate sunt de neinlocuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigiderul si Aragazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparatul electrocasnic nelipsit in bucatarie pentru mine este robotul de bucatarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul... fara el nu as putea sa mai gatesc gogosi, placintele si sarmalele moldovenesti si multe alte bunatati care numai in Bucovina se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigiderul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mixer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Storcatorul de fructe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotul de bucatarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuptorul cu microunde