| Horia25 a întrebat:

Care este cel mai sanatos dintre fast-food-uri?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De ce nu declari un raspuns castigator? eu asta stiu ca este normal...

15 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

din cate stiu eu ''la zamfir'' e cat de cat sanatos.mai bine eviti tot ce inseamna fast-food!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

de ce nu declari un raspuns castigator?

| kaumi a răspuns:

Nu exista!

| unuzero a răspuns:

Fru-Fru!winking

| georgehari a răspuns:

Cel de acasă. Tu tai carnea, tu prăjeşti, tu cureţi cartofii. E cît de sănătos vrei şi cît de igienic poţi. În oraş, nu ştiu nici unul care să nu folosescă produse sintetice.

| ady48 a răspuns:

parerea mea este ca niciunul nu e sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu sa existe asa ceva in oras. sunt in acord cu georgehari: iti "semi-prepari" chestii de acasa (iti speli salate, iti pui niste carne pe gratar, iti tai legume etc.) si ti le prepari in forma finala la munca.
eu am mereu ceva de mancare la mine (cereale, seminte neprajite, fructe, iaurturi) ca sa evit tentatia mancatului de la fast-food...

| MaSteRFuNMt2XxX a răspuns:

Iti arat din cele pe care le stiu:kfc=bun, bulgerking=suficient, mecdonals=mediu

| potpal a răspuns:

Nici unul! Uita-te la americani, ce natie de obezi sunt(chiar diformi). Manuel, cel mai gras om din lume-540 sau 570 de kg-a recunoscut ca a ajuns la asemenea greutate din cauza mancarii de acest tip, pe care o cumpara de la coltul strazii in timp ce statea la calculator.Acum a mai "slabit", are cu vreo 240 kg.mai putin.

| Roxana_1089 a răspuns:

Sushi-ul dar la noi nu prea gasesti asa ceva ca fast-food. Exista totusi in Cluj intr-un mall sushi pe banda care este foarte bun.

| dalia a răspuns:

Niciunul! Mai bine iti gatesti singura ceva acasa. Fast-food-urile nu sunt sanatoase pentru ca folosesc produse ieftine, coloranti, ulei vechi, etc.

| nicoleta41 a răspuns:

Dintre fast-food-uri cel mai sanatos cred ca este KFC-ul pentru ca cel putin sunt bucati de pui si nu din carne tocata.

| anaid_2094 a răspuns:

nu exista asa ceva. Fast-food sanatos!?

| cpetremelinte a răspuns:

Niciunul