| Yzzza a întrebat:

Care este materia voastra preferata? Si de ce?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Partea teorica pentru obtinerea permisului C, E legislatia si partea mecanica.

| Minks a răspuns:

Pauza

| VladestepeTPU a răspuns:

Mie îmi plac mai multe materii.Matematica,româna,fizica,enfleza,geografia,istoria,biologia big grin. Sportul nu, că mi-a ieşit media 9laughing.Mie imi plac materiile astea pentru ca le inteleg si ma descurc la ele smug

| AnnaMariaaa a răspuns:

Geografia si romana.pur si simplu imi plac si ma descurc la ele.

| Tequilla_3721 a răspuns:

Engleza - imi foloseste in viata
Sportul - ma distrez
Mate - stau
Romana - profa preda bine
funda please?

| valentinalina a răspuns:

Romna- pentru ca deoarece findcalaughing ma descurc si am o profa intelegatoare

| anna_6885 a răspuns:

Istoria- e foarte interesanta din toate punctele de vedere

| MariusUCV a răspuns:

Sportul big grin, pentru ca joc fotbal de la 7 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ VladestepeTPU Nu-ți place francezaaa? crying:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac toate materiile și toți profesorii în afară de profa de sport și profa de bio. angry

| Africanwitch a răspuns:

Istoria! :X
De ce? Nu stiu... Doar ca o ador cu fiecare particica a creierului meu!