| Sory a întrebat:

Care este materia voastra preferata? big grin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

In generala mi-a placut limba romana+gramatica, in liceu psihologia si in facultate: televiziunea, fotojurnalismul, radio si relatii publice.

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In scoala a fost chimia, iar in facultate Chirurgia.

mlm
| mlm a răspuns:

Pe vremea cand eram la scoala era biologia.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

A fost Lb.si literatura romana si Dreptul.

| anonim a răspuns:

Fizica, matematica, iar de la limba romana, partea de gramatica. a, si sa nu uit, materiile de specialitate, care tine tot de fizica.big grin

| Krina a răspuns:

In liceu psihologia si anatomia, iar in facultate dreptul penal si medicina legala.

| kh1ss a răspuns:

Engleza

| borsec a răspuns:

A fost Lb. romana -literatura in liceu iar in facultatea a fost Drept Administrativ.

| selef a răspuns:

Diamantul.

| selef a răspuns:

Rectific materia cenusie.

| selef a răspuns:

Nu am inteles, am teminat de mult cu scoala.

| Ea a răspuns:

Chimia si geometria

| hashe86 a răspuns:

Biologia sub toate formele, insa dintre ele anatomia cel mai mult.

| Dl.Inginer a răspuns:

Sportullaughing

| Ella_6365 a răspuns:

Pai imi place mult limba engleza. cred ca este nevoie sa mai stii o limba, pe langa cea natala, daca vrei sa ajungi prin alte tari sa ai acolo de munca.

Răspuns utilizator avertizat
| andi a răspuns:

Buna intrebare, biologia imi placea la scoala si fizica. daca intrebarea era la amuzante dadeam raspunsul:anatomia big grin

| Sory explică:

Draga Selef nu ma refeream la materia cenusie si altele de genul asta, ci la meteria preferata de la scoala.

| Teardrop:] a răspuns:

Mate.biologie.

| me_6767 a răspuns:

Sport, muzica, desenrolling on the floorrolling on the floorglumeam! imi place romana si biologia

| Mo a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult limba romana! La ora de lb. romana ma simt cel mai bine...adica nu mi se pare grea sau stresanta!

| sergiu2525 a răspuns:

Mate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia mea preferata este romana.happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Englishtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria si religia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost, limbile straine si anatomia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica si informatica nerd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult l. engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biologia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica