| PlushDea a întrebat:

Care este materia voastra preferata si care este cea care nu o usportati?

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Materia preferata: istoria
Maretia care nu o suport: chimia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuştu.

| Northern a răspuns:

Materii preferate> biologia, fizica, geografia si franceza. Materii pe care nu le suport > engleza, logica si muzica.

| bumtzbumtz a răspuns:

Materii preferate:Sportul, Desenul, Muzica, Germana
Materia nepreferata:Engleza(nu o pot retine si cred ca profa are si ceva cu mine)

| marciana a răspuns:

Am mai multe pe ambele parti.
Preferate:geografia,biologia,muzica,romana, franceza
Nepreferate:mate, chimie, fizica, engleza(imi place limba engleza dar nu-mi place ora de engleza)

| anonsiam a răspuns:

Materie preferata -> Mate
Materie "nepreferata" big grin -> Engleza [stiu ca e o limba importanta dar pur si simplu nu-mi place]

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună!
Materia mea preferată este ROMÂNA love struck
Materia pe care nu o suport - Matematica x_X
Alte materii care îmi plac puppy dog eyes :
Geografia love struck, Istoria love struck, Desenul love struck
Şi ce nu suport, din nou laughing) : Fizica, MATEMATICA, Biologia, Germana.happy

| Stefifanste a răspuns:

Materiile preferate sunt educatia fizica si geografia
Materia pe care nu o suport este fizica

| MirkwoodLeviathan a răspuns:

Materia mea preferată e geografia. Materia pe care nu o suport sub nici o formă e chimia.

| BebytzaTha a răspuns:

Materia preferate:engleza
Materie pe care nu o suport:educatie fizica!