| Gustos.ro a întrebat:

Care este pizza voastra preferata?
Savurati retete delicioase de pizza si alte retete italiene aici: http://italia.gustos.ro/

62 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Îmi plac mai multe feluri de pizza,dar în special Capriciosa și Margherita. Mulțumim de link, însă trebuia să menționezi că pizza îngrașă și nu este ceva așa de sănătos, totuși.

| Sara2 a răspuns:

Proschuto e funghi

| Gustos.ro explică:

Mulţumim tuturor pentru răspunsuri. Se vede că vă place pizza happy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pizza mea preferată este pizza cu ciuperci, ananas, şuncă, porumb şi măsline. Absolut delicioasă.

NOname
| NOname a răspuns:

Pizza cu fructe de mare e foarte pe gustul meu.
Dar și Al Tonno e delicioasă.

Mmmm...ce poftă mi-ați făcut!

| Minks a răspuns:

Pizza facuta in casa, cu ingrediente diverse. De cate ori am facut, am gasit o combinatie noua. Anyway, din reteta nu lipseste porumbul dulce. Nu vreau sa par carcotas, dar nu imi place sa mananc in oras nici-un fel de mancare, decat atunci cand e neaparat nevoie

| LigiMe99 a răspuns:

Mmm, mie imi place Prosciuto e Fungi, dar acum trebuie sa plec, abia m-am sculat si moor de foame!=p~ laughing

| giorgyana99 a răspuns:

Pizza Dimitrios...cu sunca,cascaval, ciuperci, sos pizza e simpla si e ff buna dar am mancat odata cand tineam post pizza vegetala ce buna a fost deci in general ori ce fel de pizzamai ales cea de la Lugoj care e facuta pe vatra si e fff mare de te saturi dintr-un sfert daca esti lacom din jumate si nucred ca o poti manca pe toata

| raluca250 a răspuns:

Pizza pollo con tutti =p~

| lizzy01 a răspuns:

Pizza cu piept de pui happy

| Tourniquet a răspuns:

Hawaii, Al Tonno.

| Patricia_6146 a răspuns:

Pizza Quattro Stagioni

| GabiiHaș a răspuns:

Capricioasa.super tentanta.hawaii.multe fructe delicioase. diavola(nu-mi place)E FOARTE IUTEEEREE! NU MAI MANANC PIZZA D-AIA!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cea mai buna pizza e cea facuta in casa.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Orice fel de pizza dar fara ciuperci sa fie

| Achilles_1666 a răspuns:

Pizza quattro stagioni

| Lusy93 a răspuns:

Quatro Staggioni

| Eღilia62 a răspuns:

Toate imi plac.Piiiiizza...yummy,nu conteaza cu ce e(totusi prefer sa nu aiba masline).Si ador pizza aia cu sunca si ciuperci de la fornetti!

| Deny1333 a răspuns:

De obicei, îmi place pizza făcută în casă.
Sau, la un restaurant/la o terasă, comand de obicei Pizza Quatro Stagioni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza Capriciosa. O pizza incredibil de gustoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calzone! Fir-ar mama ei... ca nu ma mai satur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza Calzone yum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexicana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi piace pitzza porco maiale, e cu soric...

| lalalalallll a răspuns:

Mama Mia

| francesca89 a răspuns:

Calzone

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ador Pizza Calzone. love struck E super delicioasa, mai ales ca ador branza, sunca si ciupercile love struck

Sper ca te-am ajutat happy

| Alina0491 a răspuns:

Quatro Staggioni. De cand am gustat`o la 10 ani nu ma pot satura de ea :X

| Aηdεεε a răspuns:

Pizza Quattro Stagioni love struck

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pizza prosciutto love struck