| wdexwjmwd a întrebat:

Ce-ati prefera?
Sa va duceti la fast-food si sa mancati de acolo sau sa va faceti o oala de sarmale, o mamaliga cu branza si vin bun de tara?

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Imi place sa gatesc si imi plac sarmalutele. Sambata, cand ii intreb pe cei dragi ce sa fac spun numai sarmale nu. Stiu ca de obicei sambata fac sarmalute. Dar, cate odata simtim nevoia sa iesim din cotidianul zilnic si mergem la fast-food sau restaurant.

| Astaeparereamea a răspuns:

As prefera sa maninc o mama de bataie ca sa ma nervez pe tine cu sarmalele tele csi cu mamaliga si cu neamu si... te prind eu, ba asta tu stii ca sunt si barbati gravizi pe-aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt la drum lung, aterizez la un fast-food. De preferat KFC sau pizzerie.
Dar acasa as manca mamaliga cu branza si smantana plus un suc natural.

| Shatteredx a răspuns:

As prefera fastfoodul, ca de la sarmalele cu varza intoxici toata familia

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da, si daca mananci o oala de sarmale nu te rahatesti pe tine? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns:

Wow foarte buni ideile prietene, eu aleg sarmlutele, mamaliguta cu branza si vinu nu ca sunt minor!

| Kramerwalt a răspuns:

Dar merge si putin vin nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da am mai dat dupa un raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Iau iau daca ma si inviti la niste sarmale cu mamaliguta si cu bauturile de mai sus vin nu-ti face griji!

Răspuns utilizator avertizat
| Kramerwalt a răspuns (pentru wdexwjmwd):

laughing era mai frumos in 2! Mai ales admiratori ai mancarii adevarate!

| Ryuzaki a răspuns:

Prefer fast-food-ul.

| BiancaDuta a răspuns:

Fast-foodwinking

| edytZzza a răspuns:

Niciuna. Amandoua ingrasa!

| Shea_Wolf_Iuldia_1997 a răspuns:

Nu-mi prea plac sarmalele, iar vinul nu-l suport. Totusi, nici fast-foodul nu ma incanta. Mai bine ma duc acasa si fac o supa simpla de taietei.