| MedeeaAV a întrebat:

Ce cafea este mai buna? Iacobs sau Tchibo?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Iacobs, are un miros mai bun si efectele sunt parca mai rapide.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde şi de gusturi!
Oricum, dintre acestea două, eu prefer Jacobs happy

Toate cele bune.

| express11 a răspuns:

Tchibo-este mai aromata.

| express11 a răspuns (pentru express11):

De regula cafeaua arabica este cea mai ok,iacobs,si tchibo,sunt branduri, da soiurile sun mai multe-arabica, robusta, standard, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. Si eu prefer tot Iacobs desi am prieteni care prefera Tchibo sau alte firme.

Conteaza foarte mult cu ce ne-am obisnuit, ce momente avem cu cafeaua respectiva si cata reclama are produsul respectiv happy

O zi placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iacobs.

| angemon500 a răspuns:

Iacobs

| Mădălllinna a răspuns:

Eu recomand Iacobs (verde) happy

Răspuns utilizator avertizat