| IonutPetre12 a întrebat:

Ce mâncare recomandati? Mi-am scos o masea si nu pot sa mănânc prea multe

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu poți mesteca, îți recomand supe, ciorbe, pilaf sârbesc, piure și poți mărunți un șnițel foarte mărunt sa îți fie ușor.
Ca și fructe bananele sunt cele mai ok sau să îți faci un Smoothie de fructe și legume pentru sațietate.
Din câte știu după scoaterea unei măsele trebuie sa stai câteva ore fara a manca.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Piure si supa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piure, budincă, orez cu lapte, pilaf, iaurt de băut, griș cu lapte.