| legumicultura2005 a întrebat:

Ce parere aveti? Anul acesta legumele vor fi mai ieftine?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu vor fi mai ieftine. Poate va scadea pretul la vara la marfurile de sezon, dar oricum vor fi mai scumpe decat anul trecut.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Anul acesta nu cred ca vor fi mai scumpe, totul este in functie de cerere si oferta situatie in care pretul variaza.

| mgtow a răspuns:

Stii eu cred ca le mai scumpeste pe la vara iar daca carburantul a urcat mai nenoroceste viata romanului si la altele.

| Minks a răspuns:

Nu stiu, daca ma iau dupa nick-ul si avatarul tau, tu ar trebui sa ne zici asta, nu noi.