| AnaPisikana a întrebat:

Ce parere aveti despre anul 2012?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă anul 2011 nu a fost așa de roz, sper ca anul 2012 să fie așa și următorul!
Nu te mai speria de data de 21. 12. 2012, ok?
Pa, pa.

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Va fi un an ca oricare altul, stai linistit.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scuze, Andreea, n-am fost atenta.

| xibalba a răspuns:

Anul 2012? thinking sper sa intru la facultate unde vreau eu... si cat mai multe reusite. O sa fiu si majora pana atunci, deci va fi ok. Dar de ce e anul asta asa de temut?laughing doar nu credeti ca vine sfarsitul lumii, nu? C`mon, nu vom muri. Si daca murim ce? Tot murim odata si odata...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Asta chiar ramane de vazut... zvonuri apocaliptice au existat mereu sa stii, uite ca dupa atatea confirmari ca nu poti prevedea astfel de situatii oamenii continua sa caute motive de panica. Eu sper sa prindem 2013 sanatosi. Si daca ar fi sa se intample ceva, nu avem prea multe optiuni, unde o sa fugim? Hai sa incercam sa nu ne inducem o teroare inutila, avem lucruri concrete de facut, acum!

| oz a răspuns:

Andreea toti oameni stau calmi...pana se intampla...iti spun eu.Si cand se intampla..."doamne...de ce nu ne-a anuntat nimeni?"
Schimbarile au inceput acum ceva timp...asta cu incalzirea globala e veche deja... urmariti niste fotografii cu polul nord din anii 80 si acum.
Nimeni nu stie clar daca in 2012 o sa se intample ceva... dar eu iti spun sigur...pana in 2020 lumea nu va mai fi asa cum o stim.Studiile fizicienilor au arata ca intr-adevar timpul trece mai repede...inversarea polilor a mai avut loc si in trecut, dar acum mult timp si nu se stie cam ce se intampla... poate tehnologia va fi afectata... poate nu...
Omul incearca sa se adapteze... speram sa reuseasca... daca nu...
Pamantul nostru are un "scut" sa ii zic asa un camp magnetic care ne protejeaza de radiatiile solare... daca se inverseaza poli este posibil ca acel scut sa fie schimbat...si s-ar putea sa ne incinga atmosfera putin. Oricum pamantul "traieste" cat "traieste" si soarele...soarele nu are resurse nelimitate...la un moment dat va deveni o giganta rosie...si cand o sa se intample... noi si tot ce am creat... nu vor mai fi de mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Brigitta a răspuns:

Sper sa fie mai bun pentru toti!

| Cryssy a răspuns:

Va fi un an ca oricare altul.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Va fi anul meu preferat happy

| Ingerasull99 a răspuns:

Nu ma sperie cu nimic sau o parere despre, momentant traiesc clipa la maxim savurez orice sec, fac orice! Poate mor pana atunci si nu apuc ozn-urile face to face!

| StarDust a răspuns:

O sa fie an bisect? :O laughing)

| kiwii a răspuns:

Nicio parere.Sincer acum, nimeni nu poate stii sigur ce o sa se intample...

| Ruxiire a răspuns:

Schimari pe Terra atata tot nu este "SFARSITUL LUMII"

| Bianca_4346 a răspuns:

Deci..nu inteleg dc toti se spere de data asta (21-12-2012)pur si simplu fac si eu 18 ani si toata romania sare ca arsalaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit, in 2012 vor fi ceva modificari pe Terra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la filmul "2012"? daca da, inca nu l-a vazut nimeni ca nu a avut premiera.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l apucam pe 2010 mai intai..si pe 2011..si dupa mai vorbim de 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu daca in anul 2012 va fi sfirsitul lumii
da sau nu

| ALY_2447 a răspuns:

Propagandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nimeni nu stie cand va fi sfarsitul si nici macar nostradamus doar nu a fost el al dopi-lea d-zeu pe pamant nu va preocupati da fiti cuminti si traiti viata voastra asa cum va este data sa o traiti

| skykery a răspuns:

Il vom astepta pe E. T cu pancarde laughing