Stefan
| Stefan a întrebat:

Ce preparat culinar va place cel mai mult? Puteti sa ne dati si noua reteta?

Răspuns Câştigător
| DiMoDi a răspuns:

Noah, acum că făcurăm curat, să si răspund la întrebare: Mancarea mea preferată (să nu râdeeeţi! angry); e mămăliga cu brânză de vacă dulce şi smântână; dacă are şi-o papară de ou prin prejmă, e şi mai bine big grin... ce gusturi peizane, nu-i aşa?happy

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mai, nesimtitule de "alexvitan", chiar nu-ti este este rusine?
Hei, dragi admini dati-l afara pe intrus, nu sunt obligata sa-i citesc prostiile pe care le vede si le traieste?
Mai, nesimtitule mama ta, sa ma scuzi doamna, stie ce avorton are in casa? Poti sa-mi spui scrii si mie acelasi lucru, cred ca iti sunt date degetele automat pentru a scrie prostii, ca nu ma afecteaza, sunt curioasa oare cu o arata prietena ta si daca accepta acest comportament al tau?

Stefan
| Stefan explică:

Stefan, va iubesc si va stimez mi-a placut în felul acesta excludem pe cei ce nu au nimic cu realitatea, se cred pe maidan niste golani.

| DiMoDi a răspuns:

Urât, ALEXVITAN! angry Şi nici măcar nu e adevărat: m-am uitat la întrebările puse de tine şi aceasta, nu figurează printre ele! sad RUSINE sa-ţi fie! sad

| DiMoDi a răspuns:

He, he! aţi văzut că fucţionează? Iaca, am scăpat de mârlan! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac crevetii prajiti in unt si cu usturoi. Simplu si savuros. Dar gusturile nu se discuta.