| lala181375 a întrebat:

Cu ce se poate imbunatati gustul unui preparat culinar?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca e un preparat de baza, cu sare, condimente sau verdeturi. In ciorbe se poate adauga smantana, in sosuri unt.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cu sare, piper, begeta si alte condimente : oreganno, busuioc happy

| MoshEne a răspuns:

Pentru asta trebuie scoala... nu exista o lege care sa spuna condimentezi cu asta. Fiecare preparat are ingredientele sale cu care se imbina mai bine. Intrebarea ta e mult prea generala. Un mic secret ar fi, dar daca ti l-as dezvalui nu ar mai fi un secret...