| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa nu mai beau cola/pepsi?
Sora mea cumpara mai tot timpul cola/pepsi, si nu pot sa ma abtin sa nu beau si eu putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa nu mai cumpere

| PerfectMaryMiss a răspuns:

Ai putea sa o rogi pe sora ta sa nu mai cumpere.

Sau cand vezi sticla de suc incerci sa bei altceva, apa sau sa iti storci un fruct

Sau poate pleci din acea camera.o sa te obisnuiesti sa nu mai bei pepsi sau cola...