| Sosetsicaaa a întrebat:

Ce se intampla daca laptele este fiert si eu il mai fierb odata
raspuns urgent ca ma grabesc funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar mai distrugi din proteinele si calciul din el folositor corpului.

9 răspunsuri:
| muhuaxela a răspuns:

Nu se intampla nimic!, acu` depinde cat e de vechi.happy

| white02 a răspuns:

Se distrug o parte din microbi si se strica mai greu big grin

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Nimic este doar fiert de 2 ori si cu 2 ori mai putine bacterii!laughing

| Tlbi a răspuns:

Nu are nimic ce sa se intample, si eu am beut lapte fiertde 5 ori.=]

| rolly3342 a răspuns:

Nimic,dar isi pierde din proprietati.nu e indicat sa faci asta.

| rox13yy a răspuns:

Nimic

| matt5453 a răspuns:

Daca este mai vechi se incalzeste si se branzeste, daca este mai proaspat doar se incalzeste.

| NyanCat99 a răspuns:

Daca pui laptele la fiert inca odata nu se intampla nimic! Chiar nimic! Sper sa primesc FUNDA!

| anonim_1047 a răspuns:

Nu are nimic doar ca o sa mai scada din continut