| Effyyyy a întrebat:

Ce se intampla' daca mananci chipsuri+prajituri+bomboane+alte chestii?

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Daca devine un obicei, te ingrasi.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De obicei, inviti obezitatea, diabetul, ateroscleroza si alte boli degenerative la tine in organism.
Sa zici doar ca te ingrasi este putin spus.

| yellowalien a răspuns:

Te faci cat muntele. Si dai in diabet. Si multe altele, cum ar fi colesterol, straturi de burta, dureri de stomac, intestine bolnave, oboseala cronica, insomnii, probleme cu inima etcetera...

| eandopuncttk a răspuns:

O stii pe vacuta Fulga? O sa te faci ca ea happy

| Criiistinutsa a răspuns:

Te ingrasi.

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Cresti in greutate
Si daca nu iti doresti asta te sfatuiesc sa le inlocuiesti cu fructe tongue

| pinguta a răspuns:

Te ingrasi daca mananci din toate prea des. Ar trebui sa gasesti solutii. In loc de dulciuri fructe si ciocolata amara, in loc de chips-uri alege Lay's Rumeniti in Cuptor care sunt facuti din cartofi copti, nu prajiti => mai putine grasimi happy