| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tip de mancare detestati? De ce?

34 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Pestele, tocanitsa, mazarea, ardei umpluti, ghiveci, fasole(n-am mancat in viata mea), varza, sarmale. Mie nu prea imi plac mancarurile astea mai serioase. Imi place piureul, supitsa, cartofi, orez cat de cat. Clatitele le adooor:X Chiar acum 1 an am invatsat sa le fac singurica(aluat si aruncat). Ah si nu imi mai place carnea. Mananc carne numa la pizza(salam).

| dada_2571 a răspuns:

Nu-mi plac lactatele. Cand simt miros de lapte(sau oricare alte lactate) imi vine să vomit.

| adytzzkiss a răspuns:

Tochitura, yeachh...hee hee)

| Pisik a răspuns:

Ochiurile de oua :O. Mirosul ala dubios. yoi straight face
Pestele. O fi el sanatos dar tot degeaba. are si mirosul acela straniu laughing
Sarmalele. M-a innebunit maicamea cu ele. A facut ditamai oala si mi s-a urat definitiv de ele laughing
Lista continua. dar trebuie putin timp de gandire laughing