| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tip de mancare detestati? De ce?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardei umpluti laughing)pur si simplu, pentru ca sunt scarbosi.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu detest pestele, preparat in orice mod.Nu stiu de ce.Nu suport pestele.Sau clatitele, de orice fel.Ciudat,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de salata, supa de chimen, ciorba de pastai. Fiindca nu-mi plac.

| User a răspuns:

Pai supele. nu le suport:-&. In rest mananc orice:X, is un mic gurmandlaughing

| Denisse_8813 a răspuns:

Prajeala, grasimea...pentru ca e nesanatoasa. happy

| dada_2571 a răspuns:

Nu-mi plac lactatele. Cand simt miros de lapte(sau oricare alte lactate) imi vine să vomit.

| loredana2012 a răspuns:

Pestele, din pacate. Spun din pacate pentru ca e foarte sanatos pentru organism iar eu nu-l mananc.Si urasc orice fel de mancare iesit din comun gen:viermi, caini sau mai stiu eu ce porcarii

| asdgfhresry a răspuns:

Pestele, tocanitsa, mazarea, ardei umpluti, ghiveci, fasole(n-am mancat in viata mea), varza, sarmale. Mie nu prea imi plac mancarurile astea mai serioase. Imi place piureul, supitsa, cartofi, orez cat de cat. Clatitele le adooor:X Chiar acum 1 an am invatsat sa le fac singurica(aluat si aruncat). Ah si nu imi mai place carnea. Mananc carne numa la pizza(salam).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouale fierte le detest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toba, racitura, drobul, ficatul, varza calita, ciorba de burta etc.Nu imi plac, nu stiu...nu le suport gustul si pacehappywinking.

| just|breathe a răspuns:

Destest oul si tot ce il include; zarzavatul taiat marunt din ciorba si carnea necondimentata care miroase a sange.straight face. In rest nu prea sunt mofturoasa la mancare.mananc orice.chiar orice, chiar si prajiturile care nu ii ies deloc, cateodata mamei.happy.

| eek a răspuns:

Nu mi place sub nicio forma orice mancare care contine marar...si nu mi place lasagna. e pur si simplu scarboasa

| Dede_1899 a răspuns:

Toate imi plac laughingmai putin lucrurile necomestibile...laughingpentru ca nu sunt pretentioasa la mancarebatting eyelashes

| Alisa a răspuns:

Tot ce are legatura cu pestele. mi se face rau. si ardeii umpluti nu imi plac.

| adytzzkiss a răspuns:

Tochitura, yeachh...hee hee)

| viatadecacatt a răspuns:

Urasc drobul, ficatul, ciorba de burta, pur si simplu imi produc scarbalaughing.

| Malvina24 a răspuns:

Muuuulte am o lista lunga(saraca mami...mereu se roaga de mine sa pap si eu ceva)Nu-mi plac verdetzurile, salata verde, laptucile ceapa verde, salata si nu prea imi plac nici branzica (laptele imi place)si sunt pretentioasa nu mananc de la oricune si orice! depinde ce chef am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ciorbele, si toate mancarurile care se gatesc cu bulion sau ketceap...deoarece nu suportt rosile!

cami
| cami a răspuns:

Ciulamaua laughing mi-e pur si simplu...antipatica.

| ioana_3915 a răspuns:

Spanacul, mi se pare pur si simplu scarbos deoarece este foarte moale si cand il vad cum curge...ma ia cu greata

| allleeeee a răspuns:

Nici mie nu imi place pestele.Si eu care credeam ca sunt singuralaughingNu imi place pentru ca imi lasa un gust nasol in gura.Si nu imi plac fasolea si tocana de ceapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varza calitastraight facemi-e frica de earolling on the floorsi pulpele de puilaughingsunt yachlaughing

| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa mananc mancare foarte grasa. Depinde si de modul de preparare. Sunt unele mancaruri mai delicate pe care daca nu le prepari corespunzator sunt gretoase.

| Tourniquet a răspuns:

Ardei umpluti. laughing toba... cam tot ce e facut din porc. urasc carnea de porc happy

| silver19 a răspuns:

Toba- bleeeeah prea scarboasa, grasimile la fel...tot ce este gras nu suport! si nici carnea de porc nu prea imi place straight face

| Spintecatorul a răspuns:

Eu detest oul moale laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tot ce contine grasime...straight face Si pastaile laughing Le detest!straight face

| Pisik a răspuns:

Ochiurile de oua :O. Mirosul ala dubios. yoi straight face
Pestele. O fi el sanatos dar tot degeaba. are si mirosul acela straniu laughing
Sarmalele. M-a innebunit maicamea cu ele. A facut ditamai oala si mi s-a urat definitiv de ele laughing
Lista continua. dar trebuie putin timp de gandire laughing

Răspuns utilizator avertizat
| andy_3925 a răspuns:

Pestele, fructele de mare, ciupercile, spanacul, drobul, ciorba de burta, sarmalele, carnea de iepure, painea alba, sosurile(bulion), carnatii, margarina, mancarea de la KFC, mancarurile unsuroase si grasimoase, morcovii fierti, hreanul, salamul uscat, mai este un fel de cascaval, nu stiu cum se cheama, dar are gust de sapun, conopida, ardeii umpluti, creierul pane, varza calita, orezul cu legume(imi place orezul, darfara condimente si alte chestii prin el), telina, mararul...etc.etc.laughing