Abh
| Abh a întrebat:

Urasc o mancare atunci cand e prea sarata. Voi ce detestati la un preparat culinar?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Urasc mancarea prea grasa, carnea grasa, carnea de pui (asta e o,, pasarica " de-a mea), carnea cu zgarci, pietricele in pilaf, salata cu nisip, dulceata zaharisita, crema de prajitura cu cocoloase, fire de par in mancare, bauturile servite in pahare cu urme de ruj, prajituri facute de sarbatori cu gust de ranced... Daca imi mai amintesc iti mai spun. PS. Am trecut prin toate aceste situatii in vizita la diverse persoane.

7 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Detest daca e prea condimentathee hee

| Sara2 a răspuns:

Nu sunt pretentioasa, (imi place sarat, condimentat, picant) dar sa nu gasesc fire de par in ea

NOname
| NOname a răspuns:

Ce e prea mult strica. In concluzia nu-mi place mancarea prea sarata, prea dulce, prea picanta, prea acra, prea grasa, prea condimentata. Si oricum nici nu e sanatoasa.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Grasimea in exces.

| Hmmmm a răspuns:

Urasc ca mancarea din fata mea sa arate ca o mancare facuta de bunica pentru porci.
urasc si eu mancarurile prea condimentate, dar imi plac mancarurile picante.
urasc ca mancarea mea sa innoate intr-un litru de ulei sau cand musc din ea sa simt cum imi iese uleiul printre dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancarea prea picanta si grasa

| Stefiiii a răspuns:

Atunci cand nu are sare tongue