| Dumitru_Marian_1981_vdIa a întrebat:

Ce tip de panouri solare imi recomandati? Am intrat pe mai multe site, dar astept si ceva recomandari de la voi. Am vazut acest site (http://www.termocasa.ro/panouri-solare.html) unde cred ca sunt mai mult decat ok.

6 răspunsuri:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Varisol-Kingspan Solar. Deocamdata, sunt cei mai buni. Materiale de exceptie, calitatea echipamentului fiind foarte buna.

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru KronstadtResurrection):

Ai lucrat cu ei?

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru Dumitru_Marian_1981_vdIa):

Oarecum. Firma unde lucrez i-a subcontractat la un moment dat. Clientul a montat cateva sisteme si este multumit, atat de instalatie in sine cat si de executia lucrarilor. Zero plangeri. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică:

Ma ajuta foarte mult, daca voi ma puteti ajuta legat de acest tip de produse.