| marioxxl11 a întrebat:

Cine imi da o reteta simpla pentru vegetarieni? Vreau sai gatesc nevestemii pe cand vine de la servici (mananca verdetzuri, legume, ciuperci, orez..etc). Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Ciorba de fasole verde ca legume app nici nu ingrasa

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Hmmm, ce bine ar fi daca si sotu meu ar face la fel ca tine, dar... dar mai am de asteptat, asta e viata astept si 100 ani si va fi bine, sunt comvinsa si cred asta

| danbnz a răspuns:

Incearca dovlecei pane, se fac foarte rapid... sunt buni si calzi si reci, plus oleaca de mujdei, mama mama. bun bun...

| jelly a răspuns:

Yammy...ardei copti la cuptor. Ii lasi cateva minute, si intre timp, pui intr-un vas apa cu sare, putin zahar, otet si ulei dar putin din fiecare si gusti sa fie bun! ardeii trebuie sa-i cureti dupa ce i-ai scos din cuptor, si ii pui in apa respectiva. Iar pe langa faci si tu niste cartofi sau un orez. Delicios!