| Unia23 a întrebat:

Cine imi zice si mie o dieta de ingrasare? Am 1.64 m si 43.3 kg si as vrea sa ma mai ingras un pic, cam pana la 48-50.

5 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

Baga shaworma la greu laughing merge

| crash15 a răspuns:

Varianta A:daca ai peste 15 ani, e bine ca vrei sa te mai ingrasi
Varianta B:daca ai intre 12-14 ani, esti binehappy

| GoHyeMi a răspuns:

Mananci mai multa carne si de mai multe ori pe zi. O sa te ingrasi fara sa-ti dai seama!

| Octa_6104 a răspuns:

Poti sa mananci dupa vechiul program, insa mesele trebuie sa fie mai consistente. Daca se intampla sa nu ai pofta de mancare nu trebuie sa te fortezi pentru ca pot aparea diferite probleme.In acest caz poti manca putin mai tarziu.
Poti sa iti faci un program care include o alimentatie variata.
Orice ai face, trebuie sa ai grija pentru ca te poti ingrasa mai mult decat vrei si apoi vei da jos foarte greu.
Baftahappy

| osram a răspuns:

Paste si pizza...eu lucrez la o pizzerie in Germania si in 3 luni am pus pe mine 11 kg si cv...nu e greu trebuie doar sa-ti placa ce mananci..io sunt foarte multumit de gust, doar putin prea rotunjorlaughing