| Mihaeela1795 a întrebat:

Cea mai usoara metoda ca sa ma ingras cit de repede posibil o dieta pentru ingrasaresad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi practicarea unui sport! Pentru ca nu doresti sa acumulezi in grasime ci sa fii mai dezvoltata!

| Furculingură a răspuns:

Dulciuri, prăjituri, cartofi prăjiţi.

| buffa a răspuns:

Ciocolate si prajituri...dar de ce vrei sa te ingrasi?

| Mihaeela1795 explică (pentru buffa):

Findca de la un timp foarte multi imi zic ca slabescsad

| buffa a răspuns:

Uite...nu conteaza ce spun cei din jur..Iti dau un sfat, daca arati bine nu te uita ce spun cei din jur, daca vei tine to asa deexemplu sa te ingrasi o vei face rau. poti avea probleme de sanatate! mentinete asa cum esti!

| Hyora a răspuns:

De duci la fastfood, mananca chipsuri, stai tolita pe pat, mananca seara cam pe la ora 9.......dormi mult