| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

imi puteti da o dieta de ingrasare cu alimente ocbisnuite.
am 1.71 si 50 kg. as vrea sa ma mai ingras macar 2-3 kg

5 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Poti manca orice si nu trebuie sa faci miscare sau poti manca noaptea cand caloriile nu se ard pentru ca nu faci miscare si se depune grasimea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Xpert):

Vrei sa spui ca se ard mai lent, nu ca nu se ard deloc laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Eu zic mai bine sa iei 2-3 kg in greutate prin masa musculara, nu grasime.

| roxaa15 a răspuns:

Carne cu cartofi si binenteles paine, salate cu maioneze si paine, painea e de baza, sarmale, ciorbe cu multa smantana si carne mezeluri de tot soiu, lactate bogate in grasimi, mai sunt. Bafta