| anonim_4396 a întrebat:

Cum definiti o bere  buna?

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sa nu fie foarte amara, sa fie rece ca gheata! Mie imi place Redd's.big grinbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De gustibus non disputandum (gusturile nu se discuta). Berea buna e cea care iti place, in cazul meu prefer o bere rece Redd's cu lamaie.

| ioanaa a răspuns:

O bere e buna. atunci cand ma racoreste, atunci cand ma face sa ma mai relaxez putin dupa o zi obositoare sau atunci cand insoteste un gratar bun happy
Redd's e preferata mea.

| claw_4117 a răspuns:

Gust racoritor, o simti numai cat o gusti. Timisoreana spre exemplu. Nu lasa un gust aiurea si stinge setea.

| ellai a răspuns:

Sa fie rece! neaparat.

| tukhey23 a răspuns:

Nu commentez happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să aibă un gust plăcut, fin.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una nu prea stiu sa definesc dar iti zic de la 10 in colo...pai te racoreste... te face ca si tipu` de la avataru meu.

| Andreea9311 a răspuns:

Sa alunece bine dupa o masa copioasalaughing))