| MySebastian112 a întrebat:

Cum pot slabi in cel mai scurt timp plzzzz!

10 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Fa o cura cu pepene, te va ajuta, minim 4 zile si vei observa rezultate la cantar, papa pupici!

| KaRioKa a răspuns:

Fa o cura cu pepene

| BoOoMbOnik a răspuns:

Eu zic sa mananci mai sanatos fara grasimi, prajeli, fainoase, dulciuri, coca cola, etc si sa faci sala in fiecare zi daca iti permite timpul. eu asta fac impreuna cu o prieten sa o ajut sa slabeasca ( este complexata de corpul ei ) si a slabit 10 kg in 3 luni. Cam greu se slabeste in timp dar merita asa slabesti sanatos iar apoi cand o sa mananci normal nu o sa te mai ingrasi la loc. Succes! Si foloseste Spirulina de la Walmark si bea ceai verde cu lamaie ( il poti indulci cu putina miere nicicand zahar )!

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

- Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.

| ingerasmotat a răspuns:

Supa de varza! Cu cat mananci mai mult cu atat slabesti mai mult(la spital daca esti prea gras si trebui sa slabesti intr-un timp foarte scurt din cauza unei boli sau ceva asta iti da sa mananci)

| sexyGirl_1453 a răspuns:

In primul rand nu manca chipsuri deloc
dulciuri in cantitati mici
fa sport
dimineata fa 30 abdomene seara 30
alearga
si vei obtine rezultate foarte bune
si nu manca paine multa, bea minim 2l apa pe zi plata
si nu mai manca dupa ora 6 / 7
fundita?

| LeylaLeyla a răspuns:

Capsula de slabit daca nu ai probleme cu tensiune, inima si rinichii si mai ales daca nu te sperii imediat ce ai ameteli usoare si diverse reactii adverse usoare ( poti citii mai multe pe net despre aceasta capsula, te vei speria de unele reactii adverse pe care le-au avut diverse persoane ). Eu iti dau cuvantul meu ca in curs de o luna am dat 15 kg jos cu capsula si am mai facut pauze si am reluat pa cand am slabit de la 85 kg la 53 cat am in prezent si nu am mai luat capsula de un an de zile. Daca cineva nu crede, pot dovedi cu poze ( nu am nici un interes sa mint, nu vand capsulele, ele se cumpara la farmacii ). Am facut tot ce era posibil inainte de asta ( sala cu si fara antrenor, innot+sauna uscata +jacuzii, iete de 70000 de feluri personalizate si ne, infometare, iar ultima a fos o liposuptie de 1500 de euro acum cca 3 ani care chiar nu a facut decat sa-mi slabeasca portofelul familiei )iar cu asta am reusit si nu-mi vine sa cred nici acum ca chiar sunt slaba si trebuie sa ma intretin doar cu sport usor si mancat mai atent ( nu ca o purcica cum faceam inainte happy ). Daca ai intrebari despre asta iti voi raspunde la orice intrebare cu mare placere.

| EverybodyDies a răspuns:

Asculta bine aici:la mine a functionat. Daca urmezi asta vei slabi in medie 1 kg la 2 zile.Deci:de dimineata iei micul dejun ( de preferat in toata acesta perioada sa nu manaci fainoase) dupa care faci 60 de abdomene, cu pauza la jumatate (30).Te odihnesti putin si faci 50 de genoflexiuni (cu pauza la 25). Seara se repeta asta,si e de preferat ca la cina sa nu mananci mult, gras gen:pizza, cartofi prajiti...Mananca ceva usor.Iar seara daca ai timp mergi si la alergat 10-15 minute.O sa le dai jos asa! Dar fa asta in fiecare zi pana dai jos toate kilogramele! Si nu manca dulciuri...etc.

| Alexis_3326 a răspuns:

Ziua 1
Mic dejun: o cana lapte degresat, 3 linguri cereale integrale, un mar
Gustare: un pahar fresh de grapefruit
Pranz: peste la gratar cu orez nedecorticat fiert si salata verde, un kiwi
Cina: o lipie mica umpluta cu legume la gratar

Ziua 2
Mic dejun: un bol cu branza de vaci degresata, o rosie
Gustare: o portocala
Pranz: pui la gratar, fasole verde (cu suc de rosii si o lingurita ulei de masline), o felie de paine integrala
Cina: conopida gratinata (cu o lingura de mozzarella si cateva cuburi de sunca presata)

Ziua 3
Mic dejun: o felie de paine integrala cu unt 65% grasime si o lingurita de gem
Gustare: un iaurt degresat
Pranz: supa de legume, o lipie mica umpluta cu o felie de curcan la gratar si varza
Cina: salata verde cu jumatate de conserva de ton in suc propriu, suc de lamaie si o lingurita de ulei de masline si cateva crutoane de paine prajita

Ziua 4
Mic dejun: un iaurt degresat cu bucati de fructe in el, 2 biscuiti din faina integrala
Gustare: o mana de amestec format din nuci, alune, seminte
Pranz: friptura de vita la gratar cu un cartof copt in coaja si salata de morcov si telina
Cina: ciuperci gratinate cu o lingura de svaiter, o felie de paine integrala, o piersica

Ziua 5
Mic dejun: un ou fiert, o felie de paine, un ardei gras
Gustare: un grapefruit
Pranz: ciorba de pui, salata verde cu fasole boabe din conserva si cateva cubulete de sunca de Praga
Cina: salata de rosii, ardei gras, castravete, (eventual ceapa), masline, cateva cubulete de telemea de vaci slaba, o felie de paine integrala.

Ziua 6
Mic dejun: o cana de lapte degresat cu cereale integrale, un mar
Gustare: 3 biscuiti integrali dietetici
Pranz: peste la cuptor, amestec de legume fierte, o felie de paine integrala, un grapefruit
Cina: o lipie mica umpluta cu branza de vaci slaba, verdeata, ceapa, o rosie si cateva nuci

Ziua 7
Mic dejun: o felie paine integrala, o felie sunca presata, un pahar fresh de portocale
Gustare: un pahar de lapte degresat
Pranz: supa de rosii, salata din paste integrale, cubulete de carne de pui/curcan, masline, ciuperci, ulei de masline si 2 kiwi
Cina: o felie subtire de carne de vita la gratar, salata verde, un bol salata de fructe (grapefruit, mar, portocale, kiwi). Miscare. Se recomanda cate 30-60 minute de efort fizic, cel putin 4 zile pe saptamana, cu cresterea progresiva a intensitatii... o s slabesti dar nu in scurt timp.o s slabesti cu timpul.eu una iau doar SUPERSLIM. mananc ce vreau cand vreau.s d 3 saptamani am slabit aprox 6 kg :d.doar cu SUPERSLIMbig grin