| AmisorXD a întrebat:

Cum pot slabi 2 kg in scurt timp? :'(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Http://incomemagazine.ro/......infometare
http://www.cosmopolitan.ro/......le-2127760
http://www.doctorulzilei.ro/......e-abdomen/
mai poti incerca dieta cu mere cu grapefruit sau cu oua fierte cauta-le pe net
Mult succes! :*

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Păi dacă vrei să slăbești eu recomand să cumperi pastile de slăbit.
Sau să faci sală să ști că ajută mult!

O zi bună!

| mODIN a răspuns:

Taie grasimea cu cutitul.

| HardCore7750 a răspuns:

Cu ajutorul sportului, e mai sanatos
Toate cele bune

| fuckbbi a răspuns:

Ar fi o idee daca ai incerca sa faci fitnes happy Sau poti sa alergi in fiecare seara cite un cerc, doua tongue Bafta :*

| regrets22 a răspuns:

Iubeste!