| Kidooooo a întrebat:

Cum sa o impresionez pe mama?(in afara de curatenie)
am 12 ani si da stiiu sa fac orice mancare daca mi-ati spune ceva simplu de facut...
Cel mai bun raspuns funda:*

10 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Poi poti sa ii faci un tortulet in forma de inimioara sau sa iipergatesti cina inainte sa vina de la serviciu happy... fundita.big grin

| Claudia a răspuns:

Orice ai face pentru mama ta va fi special pentru ea tongue. Ai putea sa-i iei o floare, si sai scrii intr-o felicitare cat de mult o iubesti chiar daca cateodata ii mai gresesti. Ai mai putea sai faci ceva cei place thinking ce mancare ii place ei tongue. Dupaia va puteti uita aman2 la o comedie tongue. Bafta;* >:d

| BiwCupcake a răspuns:

Sa o asculti, sa inveti bine la scoala, sa ii arati dragostea si atentia ta pentru ea si la final ar fi frumos sai multumesti pentru absolut tot ce face ea pentru tine, pentru ca ti-a dat viatawinking

sper ca te-am ajutat :O3

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Cand nu e acasa sau daca ai timp seara ii pregatesti cina ce mancati voi de obicei? Sau cand e la munca faci un tortulet mic nu foarte mic.Sa fie mediu.Sigur va fi impresionata.winking funda?

| alexpr2000 a răspuns:

Iai putea ptregati un sandvis sau la ce te descurci tu si stii ca ii place! eu asa incerc! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dolllx14 a răspuns:

Pai fa`i o prajitura nu cred ca e asa d greu.:p sau. sa iei note bune la scoala.chatterbox sa-i cumperi ceva ce stii ca ii place.sa o asculti.de ex: cand vine obosita d la servici sa o interbi ce a facut; km i`a mers.:p n`am idei la ora astalaughing funda; d?

| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a răspuns:

Asta depinde si de ocazie de exemplu: daca e ziua ei poti sa-i pregastesti un tort mare pe care sa scrie "La multi ani" daca e pentru alt ceva poti sa pregatesti clatite cu gem sau poti sa faci pateuri de casa.Na ma rog vezi si tu ce faci.happy Te rogg muult da-mi fundakiss

| aurica_4849 a răspuns:

Cred ca daca ai sa vorbesti cu ea despre tine o s afie foarte impresionata!

| alexandrubica a răspuns:

Poti, cat e plecata sa pregatesti ceva de mancare cu totul si cu totul special, sa ii lasi o felicitare in care sa scrii tot ce ai tu pe suflet pentru mama ta, sa iei note buna, sa inveti bune, sa o asculti eu zic ca asta este cel mai important pentru o mama.Si sa ii multumesti pentru ca a foacut o multime de lucruri pentru tine si in primul rand ca tea adus pe lume.Si un tort ar fi frumos desigur. Sa ii compui o poezie, sau un cantec, sau, daca stii sa ii faci un tricou pe care sa scrii ce vrei tu, cat de mult o iubesti. Sper ca ti-am dat idei. Funda big grin?