| andreiyo50 a întrebat:

Cum schimb mixterul de bucatarie de pe comanda automat pe manual? Am umblat la butoanele de viteza si s-a schimbat de pe manual pe automat si nu mai stiu sa-l dau inapoi. In cartea lui nu scrie nimic despre asta.

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Coane, spune ce tip este, anul fabricatiei eventual. Pot sa-ti zic cum e Black & Decker-ul meu. SAu e o gluma!

| bl0nd1n4 a răspuns:

Pai incearca sa reiei din nou aceleasi comezi pe care le-ai efectuat. poate ajuta