| king5151 a întrebat:

Am dat o comanda pe un site acum 2 ore si as vrea sa schimb numarul de telefon doar ca nu imi apare optiunea, asa ca am intrat in cont si am schimbat numarul de telefon de acolo, oare s-a schimbat automat si in comanda? Nu cred ca se procesase intr-un timp asa scurt

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-a cerut numar de telefon, atunci poti doar sa anulezi si sa refaci comanda.
Daca nu, atunci se va folosi numarul tau din cont, iar procesarea va urma dupa telefonul tau schimbat.

| Catrice a răspuns:

Cine știe vezi când te suna

| dmz123 a răspuns:

Depinde de fiecare site, poti sa verifici fie suni la ei si ii intrebi fie le dai un email prin care ii anunti ca ai schimbat numarul de telefon

| gellalbie4ever a răspuns:

Anulezi comanda sau îi contactezi și comunici numărul nou