| bOom a întrebat:

Cîte calorii are hamburgerul de la m'CDONALD'S?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Ala simplu, fara cartofi, doar chifla + chiftea, probabil vreo 4-500, avand in vedere ca in paine pun zahar si chifteaua e de porc si/sau vita. Asta daca nu adaugi maioneza (inca 200 calorii), cartofi prajiti (100)

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Merge vorba prin targ ca mcDonalds este restaurantul saracilor atunci da-ti seama ce ingrediente de 2 bani sunt in acel hambrugher. Daca vrei sa mananci un hamburgher fa-ti acasa este foarte simplu si nu-l mai asocia cu paine sau cartofi prajiti, ca si asa carnea tocata este nociva pentru organism, dar ce nu este? Poate iarba verde de acasa...

Shin
| Shin a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi, ca-ti vor spune chiar la Mc. Sau, fi atenta pe ambalaj, sunt obligatie sa scrie cate calori are.
Shin.

auran
| auran a răspuns:

Ohoooooo, uitate la burtica ta dupa ce mananci unulhee hee

| cristina_6456 a răspuns:

Cheeseburger McDonalds 263calorii Hamburger McDonalds 255 uitate pe google scrie tabel calorii mcdonald's