| CookieMonsterRawr a întrebat:

Daca vezi o stea cazatoare si iti pui o dorinta, se implineste laughing?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am vazut si eu una in seara asta...
De fapt e doar ceva frumos, sau mai special care sa te entuziasmeze asa incat sa te gandesti ca se implineste sau iti da speranta...atat

| Miina a răspuns:

Cica asa se spune.
Eu am vazut in seara asta 3 si sper sa mi se indeplineasca dorintarolling on the floor
Daca nu se implineste iti spunlaughing

| baru a răspuns:

Sall. Totul este sa crezi, sa ai incredere in tine. Iar cea ce-ti doresti, sa se poata indeplini. Toti avem cate o stea a noastra. Pa!

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Steaua n-are niciun motiv asupra lucrurilor la care te gandesti tu.Este o stupizenie ca si Mos Craciun de altfel.Totusi,daca ai noroc chior ai ceva sanse.