| psiHopixia a întrebat:

Cati dintre voi sunt de parere ca daca vezi o "stea cazatoare" si iti pui o dorinta ti de implineste? happy

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Inainte imi puneam dorinte cand vedeam stele cazatoare, de Anul Nou, cand suflam in lumanarile de pe tortul de ziua mea sau cand spuneam ceva in acelasi timp cu cineva.Am renuntat la asta, pentru ca niciuna nu s-a indeplinit.

| Marijuana a răspuns:

Eu sunt de aceasta parere pentru ca mi s`a intamplat sa mi se implineasca dorinte puse la stele cazatoare. Poate e o prostie, dar e frumos sa ai ceva in care sa crezi, macar cu atat sa ramanem, cu, credinta in ceva misterios love struck