| LadyBy a întrebat:

Eu de obicei cand iau pomelo are o culoare galbuie(in interior). Dar astazi cand am luat avea mult rosu prin el. E normal? Sau are ceva periculos.Mentionez ca nu am gustat.

4 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Si mama tot lua pomelo. Uneori mai era si rosu inauntru. Dar am mancat si nu am patit nimic. Nu stiu sa-ti zic de ce e rosu. Poate e copt prea mult sau poate a fost bagat prea mult "la chimicale". Incearca sa gusti doar o bucata. Daca in cateva ore nu patesti nimic, il poti manca pe totwinking

Răspuns utilizator avertizat
| lori15 a răspuns:

Si mie imi place pomelo... dar niciodata cand luam, nu avea miezul rosu!
Poate o fii copt prea tare ...Nu stiu ce sa zic straight face

| daydreamerbeliever a răspuns:

Nu stiu iubesc pomelo niciodata nu a avut culoarea rosie cand am cumparat eu