| alinel0808 a întrebat:

Eu sunt la dieta, si alerg aproape zilnic, iar astazi am mancat o pita de vita cu de toate are vreo 400 de grame, are ceva daca am mancat, ma ingras din cauza ei, cate calorii are?

2 răspunsuri:
| Daniel_Blaga_1994 a răspuns:

Iti recomand dieta dukan.
http://dietadukan.ro/
E unpik drastica la inceput
Darr combinata si cu un pic de sport e excelenta.
Si poti manca la orce ora, da click pe link si informeaza-te, aplica si va da rezultate

| Andrei_Gogan_1992 a răspuns:

Corpu uman are nevoie la un om matur de 1240 kcal fara munca grea iar daca ai mancat o pita de genu incerci azi sa nu manaci nimic ce ar contine mancare grea la stomac si care sa provoace dereglari acid gastric etc o pizza de genu are cam 650 kcal asta inseamna ca restul meselor sa nu depaseasca pana deseara 1250 ori ce manaci te uiti pe acel produs cate calori are pe 100 de grame si le aduni si asa ppoti sa iti faci un stil de viata sanatos