| Lucaaragiale23 a întrebat:

Hai salut!
Daca mi-am sters mucii pe o bluza de culoare albastra, am spalat-o de 2 ori la mașina de spălat cu dero timp de 2 ore și inca a rămas urma.
Cum fac sa scap de ea?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spal-o la mana si freaca si freaca... pana ies mucii din ea!~

| blackann a răspuns:

rolling on the floor
cumpara-ti servetle. hartie igienica sigur ai in casa, dar esti copil lenes si mai bine te stergi pe tine ca un taran....nu?

| Marius22222222222 a răspuns:

Hai că asta mai lipsea sa vă învețe lumea sa vă ștergeți nasul. fereasca...

| iulia0514 a răspuns:

Simplu lași sa se usuce și freci atunci după bagi la spălat! Data viitoare folosește batista dacă nu ai poți folosi și hârtie igienica sau prosoape de hârtie!

| Motherlode a răspuns:

Incearca o solutie pentru pete fara inalbitor happy